برنامه کلاس نقاشی و طراحی

کلاس نقاشی برنامه کلاس های آموزشی من ( محسن ایرانی ) در بخش زیر قرار داده شده است. در صورتی که تمایل دارید در کلاس های طراحی و نقاشی من شرکت کنید، اطلاعات زیر را مطالعه کنید. کلاس های حضوری نقاشی فقط در شهر تهران برگزار می شود اما در صورتی که امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارید، در دوره های آموزش مجازی شرکت کنید. همچنین اگر پرسشی در این زمینه دارید می توانید از طریق فرم تماس مطرح کنید

آموزشگاه نقاشی ایکاروس

کلاس های آزاد آموزش طراحی و نقاشی من در حال حاضر در آموزشگاه نقاشی ایکاروس واقع در غرب تهران برگزار می شود. این کلاس ها در روزهای پنجشنبه، جمعه، دوشنبه و چهارشنبه، صبح و عصر برگزار می شود. شرکت در این کلاس ها برای عموم آزاد بوده و با هر هنرجو به صورتی مجزا کار می شود. ترم اول در این کلاس ها معمولا به آموزش طراحی پایه و آکادمیک اختصاص دارد. در ترم دوم نیز به آموزش اصول طراحی چهره پرداخته می شود. محتوای آموزشی ترم سوم نیز بر اساس خواست، هدف و علاقه هنرجو تنظیم و ارائه می شود. طراحی سیاه قلم، نقاشی رنگ روغن، آموزش پاستل، نقاشی موضوعی و تکنیک نقاشی با مداد رنگی از جمله موضوعاتی هستند که آموزش داده می شود. در برای آگاهی دقیق تر از برنامه و ظرفیت این کلاس ها، از طریق فرم تماس پیام بگذارید

مجتمع فنی تهران

در حال حاضر در مجتمع فنی تهران تدریس نمی کنم. تجربه کار با بیش از 80 هنرجوی علاقمند، تدریس نقاشی، طراحی و سبکشناسی به هنرجویان گروه نقاشی و طراحی لباس، برگزاری نمایشگاه نقاشی و کسب افتخار و دریافت لوح تقدیر به عنوان مدرس برتر مجتمع فنی تهران(سعادت آباد) از جمله تجارب چند سال حضور در دپارتمان هنر این مجموعه علمی-آموزشی بود. بسیاری از هنرآموختگان دپارتمان فرهنگ و هنر این مجموعه در حال حاضر در حال تدریس طراحی و نقاشی در سطوح مختلف، شرکت در رویدادهای هنری و تحصیل در رشته های هنری هستند.

دانشگاه هنر و معماری پارس

کلاس های دانشگاهی من در حال حاضر روزهای شنبه و یکشنبه در دانشگاه هنر و معماری پارس واقع در خیابان کارگر شمالی برگزار می شود. در این کلاس ها آموزش آناتومی، طراحی پایه و طراحی فیگور به هنرجویان مقطع کاردانی و کارشناسی نقاشی و ارتباط تصویری، تدریس می شود. ریاست این دانشگاه را پروفسور محمود گلابچی، استاد دانشکده معماری پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران و چهره ماندگار معماری ایران بر عهده دارد. برای آگاهی دقیق تر از برنامه های آموزشی و ادامه تحصیل در این دانشگاه، به سایت دانشگاه هنر و معماری پارس مراجعه کنید.

استودیو برفک

کلاس آموزش طراحی روزهای چهارشنبه صبح در استودیو انیمیشن برفک برگزار می شود. شرکت برفک یک استودیوی موفق در ساخت و تولید پروژه های انیمیشن و فیلم کوتاه است. همچنین این استودیو در زمینه کنکور عملی ارشد انیمیشن فعالیت می کند و سالانه بیشترین آمار قبولی در رشته انیمیشن را به خود اختصاص داده است. در این کلاس طراحی آموزش آناتومی، طراحی پایه و طراحی فیگور به علاقمندان، تدریس می شود. این کلاس در تهران، هفت تیر، خیابان قائم مقام تشکیل می شود.
توجه در حال حاضر ظرفیت کلاس های حضوری من پر بوده و نیاز به هماهنگی قبلی است.