›› مطالب آموزشی ›› طراحی چهره با زغال و مداد کنته

(استفاده از این نوشته بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست)

طراحی چهره با زغال و مداد کنته + ویدئو

| بخش: طراحی | | نظرات: 2 نظر
طراحی چهره با هر ابزاری جذابیت های خودش را دارد ولی به به لحاظ آموزشی و یادگیری من استفاده از مداد کنته و زغال را در طراحی چهره می پسندم. دلیل اول این است که این ابزارها بیشتر امکانات کار با سطوح را ایجاد می کنند و شما تکنیک کل به جزء را بهتر پیش می برید. همچنین اینکه زغال و مداد کنته کنتراست سریع تری به کار شما می دهند. از طرفی هم کنترل این ابزارها سخت است و مهارت شما را بالا می برد. طراحی چهره زیر را بر همین اساس پیش بردم اما با ابزارهایی جدید و عالی!
 

طراحی چره با زغال و مداد کنته

در این چهره من از قلم پن پاستل برای شروع استفاده کردم که یک ابزار آمریکایی نسبتا جدید است. این ابزار امکانات بسیار خوبی به طراح می دهد تا شالوده اصلی صورت و جمجمه را پیاده سازی کند. در مرحله بعدی از پاکن مدادی سرفرچه دار استفاده کردم که برند انگلیسی مورد استفاده بسیار به فشار دست حساس است. در نهایت مداد زغالی یا همان مداد کنته آمریکایی جنرال که یک شاهکار  به تمام معناست و اصلا قابل مقایسه با مدادهای دیگر نیست. این مداد در حال حاضر انتخاب اول بیشتر طراحان فیگوراتیو دنیاست. در ویدئوی زیر مراحل انجام این طراحی چهره را نگاه کنید:

سرعت طراحی در این ویدئوی 8 دقیقه ای بالا رفته تا در حجم و زمان مناسب پخش شود. جزئیات بیشتر در آخرین مراحل طراحی چهره انجام می شود و شما می توانید کار را حتی تا مراحل فوتورئال تری پیش ببرید.


* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

مطالب مفید بخش های زیر را هم مطالعه کنید:

آخرین نظرات:


  Narges vardipourجمعه, 7 خرداد 1400

سپاس از زحمات و لطف بی دریغتان
محسن ایرانی سه شنبه, 5 مرداد 1400
Mohsen Irani به Narges vardipour
ممنون از شما


  sinaسه شنبه, 8 مهر‍ 1399

🙏 @its_sinart


خوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 6 ÷ 1 = ?

توجه در حال حاضر ظرفیت کلاس های حضوری من پر بوده و نیاز به هماهنگی قبلی است.