›› مطالب آموزشی ›› آموزش سبک شناسی نقاشی

(استفاده از این نوشته بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست)

آموزش سبک شناسی نقاشی به صورت مجازی

| بخش: نقاشی | | نظرات: 1 نظر
آموزش سبک شناسی نقاشی و آشنایی با مکاتب هنری برای افزایش وسعت دید هنرمند ضروریست. روش آموزش سبک های هنری به طور مستقیم بر توانایی فهم ما از آن ها اثر می گذارد و در بسیاری از مواقع شیوه آموزش تئوری سبک ها، درک ما را نسبت به آن ها سخت می کند. اما بالاخره پس از مدت ها تلاش یک دوره ساده و مفید در سامانه رنگ هنر تدوین شده و جلسات آن ساخته شد.

آموزش سبک شناسی نقاشی

در این دوره 4 جلسه ای _که به صورت مجازی برگزار می شود_ مباحثی مانند هنر در دوره رنسانس، سبک های منریسم، باروک، روکوکو و نئوکلاسیسیزم را به زبانی ساده همراه با ویدئوهای فارسی، نمونه آثار و فایل های پی دی اف یاد می گیرید. در آینده سبک ها و جلسات بیشتری هم به آن افزوده خواهد شد. شما پس از ثبت نام تا یک سال امکان دسترسی به محتوای دوره سبک شناسی نقاشی را دارید. برای آشنایی با محتوای آموزشی، ویدئوی کوتاه زیر را ببینید.

امیدوارم شرکت در این دوره که با شهریه بسیار مناسبی ارائه شده را از دست ندهید. برای ثبت نام در دوره آموزش سبک شناسی به وب سایت سامانه آموزش نقاشی رنگ هنر به آدرس www.rangehonar.com مراجعه کنید. این دوره نیاز به پیش نیاز ندارد و همه افراد می توانند از آن استفاده کنند. اگر پرسشی در مورد این دوره دارید می توانید در نظرات همین صفحه مطرح کنید و به آن پاسخ می دهم.

* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

مطالب مفید بخش های زیر را هم مطالعه کنید:

آخرین نظرات:


  اعظمدوشنبه, 27 دی 1400

سلام استاد بزرگوار. ممنون از نگارش هنر از دوره رنسانس تا نئوکلاسیسیزم، خواستم بپرسم در اصل این چند قرن پایه گذار هنردرسبکهای مختلف در دنیا شده است ؟
محسن ایرانی یکشنبه, 12 شهریور‍ 1402
Mohsen Irani به اعظم
سلام کدوم قرن منظورتونه؟


خوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 5 − 2 = ?

توجه در حال حاضر ظرفیت کلاس های حضوری من پر بوده و نیاز به هماهنگی قبلی است.