›› مطالب آموزشی ›› آموزش نقاشی رنگ روغن

دوره غیر حضوری آموزش نقاشی رنگ روغن

نویسنده: محسن ایرانی | بخش: نقاشی | تاریخ: یکشنبه, 25 اسفند‍ 1398 | نظرات: 3 نظر

به آموزش نقاشی رنگ روغن به صورت غیرحضوری و مجازی بارها فکر کرده بودم. ولی انجام این کار به دلیل زمان بر بودن تکنیک رنگ روغن نسبت به طراحی، آسان نیست و به همین دلیل حداقل من این مورد را در سایت های فارسی زبان ندیده ام. اما بالاخره پس از مدت ها تلاش این دوره شامل 6 جلسه آموزشی فیلمبرداری شده و جلسات آن ساخته شد.

آموزش نقاشی رنگ روغن

توضیحات بیشتر را در ویدئوی یک دقیقه ای زیر ببینید اما در این حد بگویم که یک دوره پایه و بیسیک 6 جلسه ای و جذاب است برای کسانی که تازه می خواهند آموزش رنگ روغن را شروع کنند یا افرادی که آموزش اصولی در این مورد ندیده اند. شامل توضیحاتی درباره کاربرد ابزارها، تئوری رنگ، دانلود کتاب، نقاشی با سیاه و سفید و همچنین نقاشی رنگی از طبیعت بیجان. قابلیت رفع اشکال کارها هم در این دوره وجود دارد و این رفع اشکال بیشتر توسط من انجام می شود.

امیدوارم شرکت در این دوره که فعلا با 15 درصد تخفیف ارائه شده، به ویژه در روزهایی که آموزشگاه ها به دلیل بحران کرونا بسته اند برای شما مفید باشد. برای ثبت نام در دوره آموزش رنگ روغن به وب سایت سامانه آموزش نقاشی رنگ هنر به آدرس www.rangehonar.com مراجعه کنید. شرکت کنندگان بهتر است که تا میزانی توان طراحی داشته باشند. اگر پرسشی در مورد این دوره دارید می توانید در نظرات همین صفحه مطرح کنید و به آن پاسخ می دهم.

* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

مطالب مفید بخش های زیر را هم مطالعه کنید:

آخرین نظرات:


  ابراهیمی سه شنبه, 24 تیر‍ 1399

سلام خسته نباشین
من تا به حال هیچ پیش زمینه ای نداشتم میخواستم بدونم با کلاس های مجازی میتونم مستقیم رنگ روغن کار کنم؟
محسن ایرانی چهارشنبه, 25 تیر‍ 1399
Mohsen Irani به ابراهیمی
من توصیه می کنم حداقل دوره طراحی پایه رو اول کار کنید تا رنگ روغن بازدهی مناسب تری داشته باشه


  الهامیکشنبه, 11 خرداد 1399

سلام استاد من در حدود ۲۰ سال هست نقاشی کار میکنم و کلاس های زیادی رفتم بیشتر تکنیک ها رو کار کردم در حال حاظر تابلو های نقاشی رنگ روغن میکشم مشکلم این هست که احساس میکنم یه فوت و فن ها یی رو بلد نیستم که تابلو سریع تر پیش بره بیشتر کلاس ها هم میگن از پایه باید شروع کرد ولی من چند باری از پایه شروع کردم لطفا راهنماییم کنید

محسن ایرانی یکشنبه, 11 خرداد 1399
Mohsen Irani به الهام
سلام. متوجه اصل پرسش شما در این رابطه نشدم.


  سهیلا احمدیسه شنبه, 5 فروردین 1399

با سلام و خسته نباشید،آیا کسی که تا به حال نقاشی نکرده،یا طراحی نکرده ،می تونه مستقیم رنگ روغن کار کنه؟؟؟
میشه لطفا راجب قیمت جلسات حضورتون هم بگید ،چند جلسه نیاز هست که کاملا یاد بگیریم رنگ روغن رو
محسن ایرانی سه شنبه, 5 فروردین 1399
Mohsen Irani به سهیلا احمدی
سلام. البته هیچ نشدنی وجود نداره. ولی خب تجربه طراحی بازده نقاشی شما رو بالاتر می بره. البته این دوره غیر حضوری رنگ روغن که اینجا معرفی کردم به صورتیه که تا میزانی بدون طراحی می شه کار کرد. بستگی به تلاش خودتون هم داره. کلاس های آموزش حضوری متاسفانه هنوز معلوم نیست که چه زمانی شروع بشه. تا زمانی که بحث کرونا هست تشکیل نمی شه. هزینه دوره حضوری 500 هزار تومان برای 8 جلسه است. نمی شه دقیقا گفت که چند جلسه نیاز دارین چون برای هر کس متفاوته ولی کلا آموزش نقاشی رنگ روغن حداقل 16 جلسه حضوری می خواد


خوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 8 × 3 = ?

توجه در حال حاضر ظرفیت کلاس های حضوری من پر شده است. در صورت تمایل برای شرکت در کلاس های آموزش مجازی، به سامانه رنگ هنر www.rangehonar.com مراجعه کنید.