›› مطالب آموزشی ›› دانلود کتاب آموزش طراحی فیگور

دانلود کتاب آموزش طراحی فیگور

نویسنده: محسن ایرانی | بخش: دانلود کتاب | تاریخ: یکشنبه, 10 شهریور‍ 1398 | نظرات: 1 نظر

کتاب که چه عرض کنم. بیشتر حالت جزوه ای مختصر دارد به قلم Erik Gist و درباره اصول طراحی فیگور است. نکات مورد اشاره در کتاب مفید و کاربردی است و نگارش انگلیسی آن دشوار نیست. Erik Gist در این کتاب به موضوعات مهمی در آموزش طراحی فیگور انسان می پردازد. این موضوعات و موارد شامل طراحی حالت در فیگور ، ساختار آناتومی ، اشکال ، فرم ها و ارزش تنالیته در طراحی از فیگور است. البته در انتهای کتاب توضیحات مختصری هم در مورد طراحی چهره می دهد. 

کتاب آموزش طراحی فیگور

در پیشگفتار، نویسنده می گوید که: "این کتاب یک شیوه آموزش گام به گام یا فرمول طراحی از فیگور را به شما ارائه نمی کند. اصلا مقوله ی هنر که فرمول بردار نیست. اگر تصور می کنید مطالعه این کتاب اکسیر همه مشکلات است، زهی خیال باطل! طراحی از فیگور کار سخت می خواهد و مرد کهن. در حقیقت این کتاب می تواند راهنمایی باشد که تمرین بر اساس اصول آن، توانایی طراحی شما را بهبود بخشد". در بخش پایانی کتاب اصول طراحی فیگور ، در مورد لزوم پیوستگی و انسجام فرم های بدن توضیحاتی داده می شود.  لینک فرمت pdf آن را برای دانلود با حجم 542 کیلوبایت قرار می دهم. کیفیت این نسخه به قدر کافی خوب است. برای مشاهده این کتاب به صورت آنلاین در مرورگر، از لینک زیر استفاده کنید. همچنین برای دانلود مستقیم آن نیز بر روی لینک دانلود مستقیم کلیک کنید:

  مشاهده کتاب به صورت آنلاین

  لینک دانلود مستقیم کتاب

* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

آخرین نظرات:


سودابه   دوشنبه, 11 شهریور‍ 1398

سلام. مطالب سايتتون خيلى عاليه. واقعا همچين اطلاعات مفيد و پركاربردى به راحتى در يك منبع خاص پيدا نميشه و براى سرچ كردنش بايد وقت بسيار زيادى صرف كرد، اگرچه مطمئن نيستم كه بعضى از اين اطلاعات به خصوص در حوزه ى رنگشناسى؛ به راحتى قابل دسترس باشه !!
كتاب هايى هم كه براى دانلود گذاشتين خيلى عالى و ارزشمند هستن.
كلا مطالب آموزشيتون هر كدوم به نوعى كاربردى و بسيار مفيد هستن.
ميخواستم ازتون تشكر كنم (:
محسن ایرانی   سه شنبه, 12 شهریور‍ 1398
Mohsen Irani به سودابه
خیلی ممنونم از نظر خوب شما و خوشحالم که مفید بود براتون (-:خوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 40 ÷ 5 = ?