›› مطالب آموزشی ›› دانلود کتاب آناتومی حالات چهره

دانلود کتاب آناتومی حالات چهره

نویسنده: محسن ایرانی | بخش: دانلود کتاب | تاریخ: شنبه, 16 آذر 1398 | نظرات: 0 نظر

اگر به دنبال یک کتاب عالی و حرفه ای در زمینه آناتومی هستید، کتاب آناتومی حالات چهره ، نوشته Uldis Zarins را از دست ندهید! این کتاب متفاوت، کار شده و کاملا کاربردی است. خوبی آن برای خواننده فارسی زبان این است که تصویر_محور بوده و با استفاده از جلوه های کامپیوتری، عکس و تصاویر آموزشی، به طور تخصصی به مبحث آناتومی صورت انسان می پردازد. من در انتهای این نوشته لینک دانلود مستقیم و با کیفیت آن را قرار داده ام.

کتاب آناتومی حالات چهره

کتاب آناتومی حالات چهره ، در ابتدا ساختار جمجمه از زاویه های مختلف را شرح داده و تفاوت آناتومی جمجمه در زن و مرد و نژادهای گوناگون را بررسی می کند. پس از آن به صورتی علمی به توضیح ماهیچه های صورت و گردن و تفاوت های آن در حالات مختلف چهره می پردازد. در انتهای کتاب عکاسی های چهره در حالات مختلف قرار دهده شده که دستپخت خود نویسنده است. Rey Bustos در پیشگفتار این کتاب می گوید: "به عنوان یک هنرمند، آرزو می کردم که ای کاش وقتی هنرجو بودم این کتاب را می داشتم. اگرچه که همین حالا هم از آن بسیار یاد گرفته ام. کلاس های آموزشی من بدون این کتاب اصلا کامل نیست".  لینک دانلود فرمت pdf کتاب آناتومی حالات چهره را با حجم 33 مگابایت قرار می دهم. کیفیت این نسخه بسیار خوب است. برای مشاهده این کتاب به صورت آنلاین در مرورگر، از لینک زیر استفاده کنید. همچنین برای دانلود مستقیم آن نیز بر روی لینک دانلود مستقیم کلیک کنید:

  مشاهده کتاب به صورت آنلاین

  لینک دانلود مستقیم کتاب

* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

خوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 5 + 3 = ?

توجه در حال حاضر ظرفیت کلاس های حضوری من پر شده. اما می توانید از طریق صفحه تماس یک ایمیل ارسال کنید تا در صورت فراهم شدن امکان ثبت نام، آگاه شوید. علاقه مندانی که از استان هایی به جز البرز و تهران تمایل به یادگیری طراحی و نقاشی دارند، می توانند در دوره های غیرحضوری سامانه رنگ هنر به آدرس www.rangehonar.com   شرکت کنند.