›› مطالب آموزشی ›› دانلود کتاب طراحی با مداد

دانلود کتاب طراحی فیگور با مداد

نویسنده: محسن ایرانی | بخش: دانلود کتاب | تاریخ: شنبه, 12 بهمن‍ 1398 | نظرات: 0 نظر

این کتاب در واقع یک کتاب آموزش طراحی فیگور با مداد ، قلم فلزی و آب مرکب است. البته به دلیل اینکه زبان آن روسی است، هیچ چیزی از محتوای نوشتاری کتاب و توضیحات آن متوجه نشدم ولی حس کردم کتاب جالبی است، حجم کمی دارد و ارزش دیدن دارد. بر این اساس در ادامه لینک دانلود آن را قرار دادم.

کتاب طراحی با مداد

این کتاب طراحی روسی ، بر پایه طراحی فیگور نگاشته شده و از سه وسیله مداد ، قلم فلزی و آب مرکب در آن استفاده شده است. برخی از فیگورها و آثار داخل کتاب به لحاظ طراحی چندان قوی نیستند اما در مجموع تنوع و تفاوت های تکنیکی جالب و زیادی در طراحی ها وجود دارد. در این کتاب فیگور با انواع رویکردها و روش ها طراحی و بیشتر بر روی حالت فیگورها تاکید شده است. لینک دانلود فرمت pdf کتاب آناتومی حالات چهره را با حجم 5 مگابایت قرار می دهم. کیفیت این نسخه نسبتا خوب است. برای مشاهده این کتاب به صورت آنلاین در مرورگر، از لینک زیر استفاده کنید. همچنین برای دانلود مستقیم آن نیز بر روی لینک دانلود مستقیم کلیک کنید:

  مشاهده کتاب به صورت آنلاین

  لینک دانلود مستقیم کتاب

* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

مطالب مفید بخش های زیر را هم مطالعه کنید:

خوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 7 × 4 = ?

توجه در حال حاضر ظرفیت کلاس های حضوری من پر شده است. در صورت تمایل برای شرکت در کلاس های آموزش مجازی، به سامانه رنگ هنر www.rangehonar.com مراجعه کنید.