›› مطالب آموزشی ›› دانلود کتاب طراحی چهره جیووانی سیواردی

دانلود کتاب طراحی چهره (صورت و فیگور) جیووانی سیواردی

نویسنده: محسن ایرانی | بخش: دانلود کتاب | تاریخ: پنجشنبه, 30 خرداد 1398 | نظرات: 4 نظر

کتاب طراحی چهره جُوانی چیواردی که به اشتباه سیواردی ترجمه شده است، یکی از مجموعه کتاب های بی شمار این طراح، نقاش و نویسنده موفق است. جوانی گولیلمو چیواردی ( Giovanni Guglielmo Civardi ) متولد سال 1947 در میلان ایتالیا است. سیواردی (چیواردی) ضمن فراگیری طراحی چهره ، مجسمه سازی و تصویرسازی، در زمینه پزشکی و جراحی نیز تحصیل کرده است. اون تجارب خود در زمینه تدریس آناتومی، طراحی فیگور، نقاشی و چهره را در قالب کتاب های زیادی ارائه کرده است.

کتاب طراحی چهره سیواردی

در این کتاب روش طراحی از چهره و حالات سر، فیگور و اجزای صورت ارائه شده است. این کتاب مناسب استفاده هنرمندان ، هنرجویان و مدرسان هنر است. بنابراین لینک فرمت pdf آن را برای دانلود با حجم 19 مگابایت قرار می دهم. کیفیت این نسخه کتاب بسیار خوب است. برای مشاهده این کتاب به صورت آنلاین در مرورگر، از لینک زیر استفاده کنید. همچنین برای دانلود مستقیم آن نیز بر روی لینک دانلود مستقیم کلیک کنید:

  مشاهده کتاب به صورت آنلاین

  لینک دانلود مستقیم کتاب

* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

مطالب مفید بخش های زیر را هم مطالعه کنید:

آخرین نظرات:


  Reyhane salimiسه شنبه, 16 اردیبهشت 1399

سلام من می خوام یه گیریمور بشم الان کلاس نهم من هیچی نقاشی بلد نیستم می خواستم ببینم چه کار کنم ؟؟؟
محسن ایرانی دوشنبه, 22 اردیبهشت 1399
Mohsen Irani به Reyhane salimi
سلام. در گوگل سرچ کنید آموزش طراحی از طبیعت بی جان و وارد سایت رنگ هنر بشین. یک دوره بسیار خوب طراحی پایه رو می تونین به صورت غیر حضوری شرکت کنین.


  نگار(عاشق علی)شنبه, 6 اردیبهشت 1399

سلام استاد
من برای اینکه بتونم یه نقاش حرفه ای بشم قبل از 18 سالگی باید چ کنم؟
محسن ایرانی شنبه, 6 اردیبهشت 1399
Mohsen Irani به نگار(عاشق علی)
سلام. باید در درجه اول دست از شمارش سن و سال بر دارین و شروع کنید طراحی اصولی کار کنین از پایه. در کنارش مطالعه تئوری.


  Kamyarپنجشنبه, 25 مهر‍ 1398

سلام خیلی ممنون بابت pdf فقط من اصلا سابقه طراحی ندارم و می خواستم با خوندن این کتاب شروع کنم بعد نمی دونستم از کجا شروع کنم از طراحی چهره یا طراحی از مناظر فقط اگه امکانش هس بهم بگید از کجا باید شروع کنم چون فک نکنم مطالبش برای اموزش طراحی به ترتیب باشه
ممنون
محسن ایرانی شنبه, 27 مهر‍ 1398
Mohsen Irani به Kamyar
بله کلا برای شروع که مناسب نیست. من به شما شرکت در دوره طراحی پایه سامانه رنگ هنر (به شیوه با استاد) رو توصیه می کنم
www.rangehonar.com


  نوید محمدپور بی بالان!سه شنبه, 16 مهر‍ 1398

ممنون از راهنماییهاتون استاد .من میخا ستم مقاله یا نظرهای خودتون یا در واقع تحیقاتتون در ارتباط با تفاوت نگارگری با مینیاتور و اینکه این سبک که درش پرسپکتیو و عمق رعایت نمیشه وبیشتر بر این باورند که نوعی نکته بینی و ظرافت ریز بینانه همچنین دید عرفانی خدا نگاهی کائنات و طبیعت! به نقاشیهای مینیاتور یا به فارسی نگار گری دارند.نظر شما چیست؟این نقاشی رو هم تعدادیآمدند ژرف نمایی و عمق دهی در نقاشیهای جدید نگار گری ایجاد کردند . می خاستم نگاه و صحبتهایتان در این تفاوت مینیاتور و تاریخشون رو مختصر بدونم.همینطور در نقاشیهای تذهیب و طلا کاری شده .
محسن ایرانی چهارشنبه, 17 مهر‍ 1398
Mohsen Irani به نوید محمدپور بی بالان!
خواهش میث کنم. ولی من به هیچ عنوان تخصصی در زمینه نگارگری ندارم. نگارگری یک رشته مجزاست که هنرمندان متخصص خودش رو داره و اطلاعات من در این زمینه کمه


خوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 7 − 2 = ?

توجه در حال حاضر ظرفیت کلاس های حضوری من پر شده است. در صورت تمایل برای شرکت در کلاس های آموزش مجازی، به سامانه رنگ هنر www.rangehonar.com مراجعه کنید.