›› مطالب آموزشی ›› معرفی فروشگاه لوازم التحریر خوب در تهران

معرفی چند فروشگاه ابزار هنری خوب در تهران

نویسنده: محسن ایرانی | بخش: نقد و نوشته | تاریخ: یکشنبه, 19 خرداد 1398 | نظرات: 0 نظر
گستردگی فروشگاه های ابزار هنری و لوازم التحریر در تهران بسیار زیاد شده است. برخی از این فروشگاه ها در نوع خود بی نظیر هستند و با تمام مشکلات ارزی همچنان به خوبی فعالیت می کنند. در صورتی که به یک فروشگاه خوب سر بزنید، لوازم نقاشی خود را سریع تر، با کیفیت تر و ارزان تر پیدا می کنید. به همین جهت و به درخواست برخی از خوانندگان سایت، در ادامه تعدادی از این لوازم التحریری های خوب را بر اساس تجربه خودم معرفی می کنم. ممکن است به مرور این فهرست را با فروشگاه های بیشتری، کامل تر کنم.

لوازم التحریر بهمن

فروشگاه بهمن

نقاط قوت

قیمت مناسب
دسترسی خوب
ساعت کاری زیاد

نقاط ضعف

فضای کوچک
عدم وجود برندهای خاص

فروشگاه قدیمی بهمن در میدان انقلاب چندان بزرگ نیست اما برای خرید جای خوبی است. برای من همیشه جزو اولین گزینه هاست، چون قیمت رنگ و ابزار هنری در فروشگاه بهمن نسبت به نوشت افزاری های اطرافش بسیار مناسب تر است. البته صاحب فروشگاه آنقدرها با شما خوش برخورد نیست! ولی تجربه بدی از خرید در آن نخواهید داشت. این فروشگاه برندهای خاص و گران را ندارد ولی در بیشتر مواقع کار شما را راه می اندازد. بهمن معمولا تا ساعت 9 الی 9:30 شب بی وقفه باز است. به دلیل فضای نسبتا کوچک این فروشگاه، در مواقعی که داخل آن خیلی شلوغ باشد، از آن خرید نمی کنم.

آدرس: میدان انقلاب، جنب سینما بهمن، پلاک ۱۰۲۷

تلفن تماس: 02166487901


فروشگاه افق

فروشگاه افق

نقاط قوت

فضای بزرگ
تنوع اجناس و دسترسی راحت
برندهای خاص و تخصصی

نقاط ضعف

عدم راهنمایی مناسب در هنگام خرید
قیمت نسبتا گران تر

لاکچری ترین فروشگاه لوازم هنری در تهران! در افسانه های قدیمی گفته می شود که می توان ساعت ها در این فروشگاه راه رفت و خسته نشد. می گویند کسی تا به حال خرید نکرده از آن خارج نشده است. جدا از تنوع ابزارهای طراحی، نقاشی و به خصوص چاپ در افق، می شود در آن برندهای خاصی مانند رامبراند ، شین هان و آمستردام را پیدا کرد. بخش رنگ ها و قلم موهای نقاشی افق بسیار کامل است. همه این ها فروشگاه افق را محل مناسبی برای خرید و البته تفریح می کند! قیمت اجناس افق کمی گران تر از برخی فروشگاه های اطرافش است اما نه انقدر که نگران کننده باشد. خوبی افق این است که محصولات کاملا در جلوی دید شماست ولی متاسفانه کارکنان خانم آن اغلب اطلاعات کافی در مورد اجناس ندارند یا اینکه خیلی علاقه ای به سر و کله زدن با شما ندارند. ساعت کاری این فروشگاه نهایتا تا 8:30 شب است.

آدرس: میدان انقلاب، روبروی سینما بهمن، ساختمان افق، طبقه زیرین همکف

تلفن های تماس: 66468842 - 66490027


فروشگاه قلم

فروشگاه قلم

نقاط قوت

قیمت بسیار خوب
تنوع اجناس و برندهای خاص
راهنمایی خوب فروشنده

نقاط ضعف

فضای کوچک

فروشگاه قلم در غرب تهران جای خود را به خوبی باز کرده است. قلم شاید کوچکترین فروشگاه ابزار هنری تهران باشد اما نباید گول جثه اش را بخورید. اصولا به هر چیزی که نیاز داشته باشید در قلم با یک نردبان به سمت بالا یا به سمت پایین خواهید رسید! مسئول فروشگاه (آقای امید) تسلط بسیاری خوبی به آنچه که می فروشد دارد. قیمت ها در فروشگاه قلم بسیار عالی و مناسب تر از جاهای دیگر است. در فروشگاه هنری قلم، برخی برندهای خاص و کمیاب رنگ هم وجود دارد. اگر در غرب تهران هستید، قلم تا ساعت 8:30 باز است و برای شما گزینه خوبیست.

آدرس: ستارخان، بعداز فلکه اول صادقیه، بین چهارراه اسدی وخسرو، نبش پاساژ گلستان، پلاک 994

تلفن های تماس:   02144213845 - 09194410741

* استفاده از این نوشته به لحاظ اخلاقی تنها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز است

خوشحال می شوم دیدگاهتان را درباره این مطلب بخوانم

  • 45 ÷ 5 = ?