›› مطالب آموزشی ›› معرفی پاکن برقی تیهو

همه چیز درباره پاکن برقی تیهو + ویدئو

نویسنده: محسن ایرانی | بخش: ابزار شناسی | تاریخ: سه شنبه, 16 مهر‍ 1398 | نظرات: 1 نظر
خرید و استفاده از ابزارهای جدید برای من همیشه لذتبخش بوده و البته پُر هزینه! برخی از ابزارهایی که می خرم چندان مفید نیستند، اما این بار ابزاری را معرفی می کنم که بسیار کاربردیست و حدود یک ماه بیشتر نیست که با آن در فروشگاه ها برخورد کرده ام. پاکن برقی تیهو و مغز نازک آن یک انتخاب بسیار خوب برای رهایی از شر زمختی پاکن برقی های 5 میل است. توضیحات زیر را بخوانید و ویدئو را تماشا کنید!

پاکن برقی تیهو
 پاکن برقی تیهو

روش تولید هوشمندانه این ابزار باعث می شود تا برای خرید پاکن برقی تیهو دچار تردید نشوید! چون این پاکن قابلیت استفاده از دو سری 5 میل و 2.3 میل را داراست! به این معنا که شما نه تنها می توانید از مغزی پاکن برقی های عادی استفاده کنید، بلکه در صورت لزوم می توانید مغزی پاکن مونو زیرو را هم داخل آن بگذارید. من شخصا فقط از سری نازک آن استفاده می کنم. در ویدئوی کوتاه زیر به صورت دقیق تری این پاکن را معرفی می کنم:

این ابزار طراحی در دو رنگ تولید شده تا احتمالا پاسخگوی سلیقه های زنانه و مردانه باشد! قیمت پاکن تیهو تا این تاریخ، مبلغ 120 هزار تومان است اما احتمال افزایش آن وجود دارد. به طور کل به لحاظ قیمت و عملکرد، پاکن تیهو در میان انواع برندهای خارجی بسیار مناسب به نظر می رسد.

پاکن برقی تیهو
 پاکن برقی تیهو در دو رنگ

تا جایی که من تست کردم، دکمه این پاکن تا میزانی به فشار حساس است. یعنی با کنترل فشار انگشت می توان قدرت چرخش آن را تا حدودی زیاد و کم کرد. ویدئوی زیر مربوط به معرفی رسمی این پاکن توسط شرکت تولید کننده چینی است:

در حال حاضر فروشگاه های محدودی این ابزار مفید را دارند اما تضمینی نیست که پس از اتمام محصول، دوباره به کشور بیاید. مثل خیلی از چیزهایی که باید می آمد اما نیامد!

* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

آخرین نظرات:


نوید محمدپور بی بالان!   چهارشنبه, 17 مهر‍ 1398

نکته قابل توجهش مون جابجایی سایز بندی پاکن هاست.منم با شما هم عقیده ام دکمش برای فعال شدن کمی اذیت میکنهخوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 6 + 4 = ?