›› مطالب آموزشی ›› کاتالوگ رنگ روغن وینزور

کاتالوگ رنگ روغن های وینزور برای دانلود

نویسنده: محسن ایرانی | بخش: رنگ شناسی | تاریخ: دوشنبه, 6 آبان‍ 1398 | نظرات: 0 نظر

دسترسی به کاتالوگ رنگ روغن وینزور برای خرید و انتخاب رنگ ها لازم است. البته اگر شما از محصولات وینزور استفاده می کنید. وگرنه که هیچ! در این مطلب درباره انواع رنگ های وینزور و تفاوت آن ها باهم توضیحاتی می دهم. در پایان هم لینک مستقیم دانلود کاتالوگ ها را قرار خواهم داد. این ها چارت های رسمی شرکت Winsor & Newton هستند.

کتاب آموزش طراحی فیگور

کاتالوگ رنگ روغن وینتون

این مدل قیمت مناسب و کیفیتی نسبی دارد، اما برای تازه کارها مناسب است. شامل 47 رنگ است که لینک فرمت pdf آن را برای دانلود با حجم 682 کیلوبایت قرار می دهم. کیفیت این نسخه به قدر کافی خوب است. برای مشاهده این کاتالوگ به صورت آنلاین در مرورگر، از لینک زیر استفاده کنید. همچنین برای دانلود مستقیم آن نیز بر روی لینک دانلود مستقیم کلیک کنید:

  مشاهده کاتالوگ به صورت آنلاین

  دانلود مستقیم کاتالوگ وینتون

کاتالوگ رنگ روغن آرتیست

رنگ روغن وینزور مدل آرتیست کیفیت و درخشندگی بالایی دارد، و برای حرفه ای ها مناسب است. شامل 119 رنگ است که 80 تای آن پیگمنت های اصلی و غیر ترکیب شده هستند. البته در کاتالوگ رسمی آن اطلاعات 116 رنگ موجود است که علتش را نمی دانم. لینک فرمت pdf آن را برای دانلود با حجم 686 کیلوبایت قرار می دهم. کیفیت این نسخه هم خوب است. برای مشاهده این کاتالوگ به صورت آنلاین در مرورگر، از لینک زیر استفاده کنید. همچنین برای دانلود مستقیم آن نیز بر روی لینک دانلود مستقیم کلیک کنید:

  مشاهده کاتالوگ به صورت آنلاین

  دانلود مستقیم کاتالوگ وینزور آرتیست


این مطالب را هم بخوانید:
 

* استفاده از نوشته بالا و انتشار آن بدون اشاره به منبع و نام نویسنده، مجاز نیست

مطالب مفید بخش های زیر را هم مطالعه کنید:

خوشحال می شوم دیدگاهتان را در این باره بخوانم

  • 7 + 3 = ?

توجه در حال حاضر ظرفیت کلاس های حضوری من پر شده است. در صورت تمایل برای شرکت در کلاس های آموزش مجازی، به سامانه رنگ هنر www.rangehonar.com مراجعه کنید.